Шаблоны Joomla здесь

Вчитель початкових класів Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мартиненко А.С. лауреат зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020»

Создано: 28.11.2019

FB IMG 1574780760868Учасницею конкурсу «Учитель року – 2020» від Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в номінації «Початкова освіта» стала вчитель початкових класів Мартиненко Альона Сергіївна.

Відбувся конкурс в місті Генічеськ за участі представників Генічеського, Нижньосірогозького та Іванівського районів.

Конкурс проводився в два етапи:

І етап І (зонального) туру було проведено 19 листопада 2019 року з наступних конкурсних випробувань: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний експромт», «Практична робота».

Після зазначених випробувань І етапу було проведено жеребкування – вибір класу, в якому буде проводитись інтегрований урок.

26 листопада 2019 року в Генічеській гімназії в 4-а класі Мартиненко Альона Сергіївна провела інтегрований урок з природознавства і математики на тему: «Населення Землі. Додавання і віднімання багатоцифрових чисел».

Учні класу легко йшли на контакт із вчителем, залюбки працювали з ним. А у вчителя залишилися на згадку від маленьких здобувачів освіти незабутні враження…

Просмотров: 83