Интернет-магазин nachodki.ru

У Дружбівському НВК відбулася лінійка пам’яті до 86-х роковин вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні

Создано: 21.11.2019

P91121 084154Кажуть, Господь випробовує тих, кого любить. І якщо це так, то ми, українці, чогось таки в Бога варті…Багатовікова історія українського народу – це насамперед літопис життя і смерті народу-великомученика,  доля якого була дуже трагічною. Кожен народ має власну історію – глибоку і прозору, або замулену і прикидану, але має, яку створив.

Історію нашого народу  намагалися і замулити, і прикидати, але, на щастя, ці спроби провалювалися. Бо ніколи, ні в які часи не переводились українці, які припавши вустами до своєї криниці історії, не відчували б могутності її життєдайної, цілющої сили. Але з нашої історичної криниці, починаючи з самісінької поверхні, належить вичерпати багато солоної від горя та сліз води.

Сьогодні  ми хочемо скликати живих, небезпам’ятних до тих сіл і хуторів, до тих криниць і спільних ям, куди скидали десятками й сотнями виснажені тіла наших з вами батьків і матерів, братів і сестер, дідусів і бабусь.  І наскидали їх понад сім мільйонів – єгипетські піраміди горя  та мук на родючих чорноземах України.

21 листопада 2019 року день у Дружбівському НВК розпочався лінійкою пам’яті до 86-х роковин вшанування жертв Голодомору 1932 - 1933 років в Україні. Здобувачі освіти 7, 9 класів під керівництвом вчителя історії Світлани Константінової відвідали пам’ятник жертвам Голодомору та вшанували їх пам’ять покладанням квітів, клуночками зерна, запалюванням свічок, хвилиною мовчання. Історична пам’ять є незабутньою, вона виховує у дітей почуття патріотизму, віру у щасливе майбутнє!

Просмотров: 113