Здесь нашел интересный обзор

А пам'ять священна…

Создано: 25.10.2019

SAM 7781З метою поглиблення знань учнів з історії Другої світової війни, вшанування пам’яті загиблих визволителів Іванівського району, виховання любові і поваги до історії країни, ветеранів і учасників війни в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено урок-пам’яті «А пам'ять священна…».

Ведучі Кобець Денис, Бойко Тетяна познайомили всіх присутніх з подіями, які відбувалися на території нашого Іванівського району під час Другої світової війни. На уроці був присутній Дорошенко Михайло Степанович, який став свідком цієї кровопролитної війни, також читалися спогади односельчан, які пережили цю страшну війну. Невимовно тяжких втрат зазнав український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль. Це була трагедія. Її принесли з собою гітлерівські війська, які без жалю топтали нашу землю, палили міста і села, грабували, гнали в нацистське рабство дівчат і хлопців, убиваючи на своєму шляху кожного, хто не хотів скорятися загарбникам. Хвилиною мовчання віддали шану тим воїнам, які не повернулися з воєнних полів. Кращі учні Безверхня Катерина, Кот Лейла поклали квіти до пам’ятника воїнам односельчанам.

Так, герої не зникають. Вони передають наступним поколінням естафету своїх героїчних справ. Нехай проходять роки, але і сьогодні ми ніби чуємо їх голоси, які кличуть нас до боротьби за мир.

Просмотров: 74