Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Олімпійський тиждень в Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Создано: 12.09.2019

DSC07239Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік.

Олімпійський тиждень розпочався Єдиним Олімпійським уроком, на якому учні дізналися цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор, досягнення та рекорди видатних спортсменів світу.

Виставка Олімпійських листівок дала змогу дітям висвітлити цікаві теми: «Олімпійське сузір’я Херсонщини» (6 клас, Труфаненко В.В.), «Олімпійські символи» (10 клас, Кідалова Н.В.), «Історія виникнення Олімпійських ігор» (7 клас, Алєксєєва М.В.), «Олімпійські чемпіони України» (8 клас, Караман І.В.).

Упродовж тижня діти змагалися у спритності та вправності. Старшокласники випробовували свої сили у змаганнях «12 подвигів Геракла» з особистої першості. Були отримані такі перемоги: Петров Євген – І місце з метання спису, з лазіння по вертикальному канату, зі стрибків у довжину; Домантович Родіон – І місце зі штовхання ядра; Дереза Владислав – І місце з бігу на 30 м; Кротов Вадим – І місце зі стрибків на скакалці; Фесько Олег – І місце з підняття гирі 16 кг.

Учні 1-4 класів із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість, спритність, силу, кмітливість та винахідливість. Перемогла дружба.

Дві команди серед учнів 5 – 7 класів боролися за Олімпійський вогонь, беручи участь у квесті «У пошуках Олімпійського вогню». Протягом квесту учасники змагалися в різних конкурсах та естафетах, демонструючи свою спритність та швидкість. Команда, що першою знайде Олімпійський вогонь та набере більшу кількість балів, переможе. Але переможених немає. Бо, як казав П’єр де Кубертен: «Головне не перемога, а участь!». Кожен учасник отримав солодкий подарунок.

Варто наголосити, що Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття!

Просмотров: 66