nachodki.ru интернет-магазин

На контролі питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Создано: 12.08.2019

012210014Відбулося друге засідання Комісії щодо підготовки та надання у 2019 році районними держадміністраціями, виконавчими органами сільських, селищних, об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом і перспективним планом формування територій громад, пропозицій щодо обсягу субвенції за напрямами,

визначеними Порядком та умовами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (зі змінами) для формування потреби у придбанні житла або призначенні грошової компенсації дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа.

На початку засідання присутні розглянули кандидатури та оголосили список дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа для формування пропозицій стосовно потреби у придбанні житла або призначенні грошової компенсації для придбання житла.

Секретар комісії Наталя Губіна повідомила, що згідно черги під дану категорію підлягають 16 осіб, згідно поданих рішень виконавчих комітетів.

В свою чергу Наталія Максак наголосила на тому, що в першу чергу право включення до списку претендентів на отримання житла або призначенні грошової компенсації для придбання житла підлягають особи, яким у 2019-2020 роках виповниться 23 роки.

Під час засідання комісії визначено потребу у призначенні грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою придбання житла для 12 осіб. Постановою передбачено, що вартість компенсації на придбання житла повинна становити 31 кв.м. За наказом Мінрегіонбуду від 26 грудня 2018 року № 335 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» вартість 1 кв.м. загальної житлової площі квартир будинку (з урахуванням ПДВ) по Херсонській області визначено у розмірі – 10 781 грн.

Просмотров: 143