Здесь нашел интересный обзор

Тиждень безпеки дитини в Любимівській ЗОШ

Создано: 15.05.2019

20190513 142527Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується.

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвитку в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя, виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів бажання допомогти, пропагування професії рятувальника у Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 13 по 17 травня був проведений Тиждень безпеки дитини під девізом: «Безпека – шлях до безпечного дитинства».

Відповідно до тематики Тижня у школі були проведені заходи:

-         виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе»;

-         участь у районному конкурсі агітбригад дружин юних пожежних;

-         День цивільного захисту з учбовою евакуацією;

-         конкурс малюнків, газет, пам’яток та листівок;

-         практичні заняття «Допоможи другу» на знання правил першої долікарської допомоги;

Класні керівники провели виховні заходи: інформаційна хвилинка «Безпечність – запорука здоров’я», година спілкування «Мандрівка в Країну безпеки», ділова гра «Безпека руху велосипедиста», шоу-вікторина знавців правил дорожнього руху «Мій друг – дорожній рух», бесіда «Безпека під час грози, повені та інших стихійних лих», виховна година «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров’я».

Проведена робота була комплексною і різноплановою. Перевага надавалася цікавим зустрічам, довірливим бесідам, розмовам, моделюванню та аналізу певних ситуацій, дидактичним і сюжетно-рольовим іграм.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Тому життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, адже навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Просмотров: 184