nachodki.ru интернет-магазин

Тиждень безпеки дитини у Агайманській ЗОШ

Создано: 14.05.2019

20190514 101446Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті,

виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях у школі 14 травня пройшли виховні заходи в рамках Тижня безпеки дитини.

У  програмі  дня відбулися: тематична лінійка «Будьте з вогнем обережні. Вивчіть правила пожежні!», виступ команди ДЮП «Скажімо наше дружнє «НІ!» усім пожежам на Землі!», диспут «Безпечне життя» (моделювання ситуацій) – для учнів 8-11 класів, інформаційна хвилинка «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна!» - для учнів 5-7 класів, конкурс малюнків «Твоя безпека – твоя уважність». В шкільній бібліотеці оформлена тематично-інформаційна виставка «Вогонь наш друг та не завжди - чекати можна і біди». Для учнів 2-4 класів відбувся показ мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу».

Заходи, які відбувалися протягом дня, допомогли дітям отримати знання про поведінку під час пожежі та як слід діяти, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати і бути повільним чи байдужим. Тому всім слід пам’ятати, що означає номер «101» і діяти негайно.

Просмотров: 130