Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Фестиваль дружин юних пожежних: рятуємо життя – рятуємо Батьківщину

Создано: 14.05.2019

IMG 20190514 105156З метою засвоєння учнями правил безпеки життєдіяльності, зацікавлення у створенні в школі дружин юних пожежних, формування навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях, популяризації професії рятівника 13 травня 2019 року в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено фестиваль юних пожежних.

Так, учні 1-4 класів підготували виставку малюнків, а старшокласники оформили стіннівки «Безпека життєдіяльності». Цікавою і пізнавальною була вікторина: «Як ви знаєте попереджувальні знаки?».

Яскраво виступила дружина юних пожежних «Екстремали» у складі учнів: Мацко Марини, Коваленко Вікторії, Рюміної Олени, Бойко Тетяни, Кобця Дениса, Папікяна Аванеса. Учні готові вступити в двобій з пожежами, з ожеледицею, із суховіями, з обледенінням, з повенями, з надзвичайними ситуаціями.

Пролунало заключне слово виступу дружини юних пожежних: «Хата – не ворог, коли не запалиш, то не згорить… Це лише печерні люди свідомо розводили в своїх кам’яних домівках вогнище. Вогонь вважається священним даром і його втрата прирівнювалася навіть до втрати життя. До вогню ставилися обережно та з повагою. Тому і про пожежі в печерах наскальні малюнки замовчують… Пам’ятайте! Вогонь - наш друг, але з ним треба вміти дружити!».

Крім того, команда юних пожежних «Екстремали» 14 травня захистила честь школи на районному фестивалі дружин юних пожежних, де посіла І місце.

14 травня 2019 року у районному фестивалі дружин юних пожежних взяла участь і дружина Дружбівського НВК «Екстрім». У складі з 6 здобувачів освіти, а саме: Іванова Дмитра, Асадової Ангеліни, Нестерової Поліни, Іванової Дар’ї, Вініченко Анастасії та Очкаленко Вікторії команда представила виступ на конкурс «Домашнє завдання», а також газету-стіннівку на протипожежну тематику. В загальному заліку дружина зайняла ІІІ місце.

Вітаємо!!!

Просмотров: 118