Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Жінки - агровиробники можуть отримати гранти до 10 тис доларів

Создано: 19.04.2019

3793455Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголошує другий етап грантової програми «Малі гендерні інноваційні гранти» та планує надати ще 12 грантів. Розмір кожної грантової підтримки від 5 до 10 тисяч канадських доларів на один проект.

Нагадаємо, 8 сільгоспвиробників півдня України в рамках цієї програми вже визначені переможцями та найближчим часом отримають  грант до 10 тис. на реалізацію своїх інноваційних ідей. Всі, хто подавали заявки на цей грант минулого року, але не отримали підтримки, мають можливість удосконалити свої проекти та надати їх ще раз.

«Малі гендерні інноваційні гранти» будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення нових стратегій пошуку/закупівель, підвищення продуктивності обробки та/або післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних/управлінських і/або інформаційних технологій ланцюжка поставок.

Грант можуть отримати:

  • жінки – власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес-групу чи кооператив,

  • чоловіки – власники аграрного бізнесу, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості,

  • сімейні підприємства.

Обов'язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ)

Мета грантів: сприяти розвитку жіночого підприємництва у сільській місцевості та покращенню умов праці в плодоовочевому секторі. Розширити можливості жінок у напрямку прийняття бізнес-рішень.

Очікувані результати:

  • реалізація інноваційних ідей, що сприяють сталому розвитку на існуючому ринку або проникненню на новий ринок;

  • отримання додаткової вартості, підвищення обсягів виробництва без збільшення масштабів виробництва, зниження фізичних зусиль і часу, що витрачається, збільшення терміну життя продукту.

Грант можна отримати:

  • на створення умов для доступу до нових ринків (наприклад: експорт, нішеві ринки, канали збуту, сертифікація та інше);

  • на підвищення доданої вартості (наприклад:після врожайна доробка, агрегування від інших фермерів, особливо дрібних фермерів та інше);

  • на підвищення врожайності, продуктивності праці/або на розширення виробничих потужностей (наприклад: післязбиральна доробка, логістика холодного ланцюга, холодне зберігання та інше);

  • на вдосконалення ринкових інформаційних систем,технологій та/або комунікацій.

Подробиці на сайті UHBDP протягом першої неділі квітня. До 22 квітня 2019 року, для кращого формулювання своєї ідеї, пройдіть онлайн тренінги. З 22 квітня до 3 травня 2019 року потрібно заповнити електронну заявку, яка надійде на адресу, з якої зроблено запит на участь. Заявка автоматично відправляється на адресу Проекту.

За порадами щодо заповнення анкет та формулювання ідей звертайтеся до партнерських організацій UHBDP. Всі заявки будуть розглянуті комітетом MEDA.

Очікується, що результати конкурсу будуть оголошені на сайті uhbdp.org та на сторінці Проекту в Facebook до вересня 2019 року. Контактний телефон – 095 43 03 888.

Просмотров: 241