Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Зберегти врожай і бджіл

Создано: 18.04.2019

43863193 303У зв’язку з тим, що товаровиробники району розпочали хімічні обробки посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень проти шкідників та хвороб нагадуємо, що фізичні та юридичні особи, які застосовують хімічні засоби захисту рослин під

час цвітіння медоносних рослин, згідно статті 37 Закону України «Про бджільництво» зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані 10 км від оброблених площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

Також, під час цвітіння медоносних рослин сільгосптоваровиробники в обов’язковому порядку повинні повідомляти селищну, сільську раду про обробку посівів пестицидами для запобігання загибелі бджіл.

В свою чергу власники пасік повинні обов’язково зареєструватись в селищній, сільській раді, на території якої вони знаходяться, своєчасно інформувати селищні, сільські ради, сусідні господарства про місця перебування своїх пасік на стаціонарі і при переїздах.

Просмотров: 231