Бесплатные шаблоны Joomla

В райдержадміністрації відбулася нарада

Создано: 11.06.2018

P 20180611 140434Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Довбня провів нараду, за участю заступника голови районної державної адміністрації Наталії Максак та відповідальних осіб за проведення призову громадян на строкову військову службу.

На нараді підведено підсумки весняного призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та проаналізовано фактичне використання коштів по програмі організаційного та фінансового забезпечення проведення в районі заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну службу до Збройних Сил України на 2017-2018 роки за підсумками весняного призову у квітні-травні 2018 року. Також обговорили організаційні питання проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу.

Підсумовуючи нараду голова районної державної адміністрації Сергій Довбня надав ряд доручень та звернувся до присутніх з проханням докласти максимальних зусиль по виконанню поставлених завдань.

Просмотров: 179