Стан підприємництва в районі

Создано: 15.05.2019

Станом на 01 січня 2019 року на податковому обліку перебуває 333 юридичні особи (із них 281 здійснює діяльність) і 372 фізичні особи підприємців (із них 364 здійснюють діяльність). Протягом року зареєстровано 57 фізичних осіб-підприємців, 51 припинили підприємницьку діяльність та 4 знято з обліку. По юридичним особам: створено 15 юридичних осіб та одна перейшла з іншої державної податкової інспекції, скасовано 16, ліквідовано 7, знято з обліку 13.

Надходження від суб’єктів підприємництва до районного бюджету за 2018 рік склали 3290 тис. грн, що на 1778 тис. грн менше проти минулорічного періоду, що пов’язано із надходженнями податків підприємців до бюджету об’єднаної територіальної громади.

Протягом 2018 року адміністраторами та державними реєстраторами прийнято 4113 заяв для отримання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації. Також надано 3505 консультацій, в тому числі по телефону, та на офіційній сторінці ЦНАПу в соціальній мережі Facebook. Також надано 179 електронних адміністративних послуг Держгеокадастру.

Одним із важливих завдань, які стоять перед районною державною адміністрацією у сфері сільського господарства є допомога у залученні державних програм підтримки аграріїв району. З цією метою проводилася постійна робота із господарствами району по роз’ясненню державних програм підтримки аграріїв і населення району. Як результат цієї роботи фермерські господарства та фізичні особи скористалися різними видами державних програм.

Державну підтримку для розвитку фермерських господарств нараховано та виплачено 5 фермерським господарствам кошти в сумі 800 тис. грн за придбані техніку та обладнання вітчизняного виробництва. По одному фермерському господарству виплати будуть здійснені в 2019 році на суму майже 300 тис. грн.

Крім цього одне фермерське господарство отримало часткову компенсацію вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва в сумі 30 тис. грн.

Бюджетною субсидією скористалося на території району одне новостворене фермерське господарство та отримано 60 тис. грн та 10 інших фермерських господарств якими отримано коштів на суму 222,893 тис. грн.

Спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів молочного напрямку продуктивності отримало одне сільськогосподарське підприємство в сумі 95,0 тис. грн.

За організаційної підтримки Іванівської філії Херсонського обласного центру зайнятості  фізична особа – підприємець отримав грант від Міжнародної організації міграції (МОМ) на модернізацію пекарні в сумі 2,5 тис. дол.

Протягом останніх років в районі активно проводяться роботи по відновленню зрошувальної мережі. В поточному році господарствами району відновлено та введено 836,5 га зрошення, придбано дощувальні машини на суму 6000,0 тис. грн та труби для зрошення на суму близько 6055 тис. грн.

Просмотров: 121